İmren Plastik | SÜREÇLERİMİZ
15338
page,page-id-15338,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

SÜREÇLERİMİZ

surecler-endustriyel-tasarim

ENDÜSTRİYEL TASARIM

Kim yenilikçi ve farklı bir ürünü üretmek ve sahip olmak istemez ki? Ürün geliştirme sürecinde stratejik önemi olan endüstriyel tasarımı, siz müşterilerimizin ürünlerinin daha yenilikçi, rekabetçi, günümüz ihtiyaçlarını karşılayan,estetik ve fonksiyonel üretilmesi açısından 600’den fazla proje ve 25 yıllık tasarım ve tasarım yönetimi tecrübesinden  güç alarak süreçlerimize kattık. Bu aşamada ürünlerin kullanım kolaylığı, rakip analizi, marka konumlandırması, trend analizi, müşteri analizi, yenilikçilik konularında danışmanlık vermekte ve projelendirmekteyiz.

MEKANİK TASARIM

Ürün geliştirme sürecinde temel taşları oluşturan mekanik tasarım ve analiz hizmetlerini uzman mühendis ve teknik kadrolarımız ile etkin biçimde, güncel yazılım altyapımızı kullanarak vermekteyiz.

Bu sayede müşterilerimizin ürün geliştirme süreçlerini kısaltıp, ürün kalite faktörünü yükseltmeyi hedeflemekteyiz.

surecler-mekanik-tasarim
surecler-hizli-prototip

HIZLI PROTOTİP

Ürünün kalıp ve üretim harcamalarını yapmadan, pazar, müşteri, üretilebilirlik ve fonksiyonellik testlerini yapabilmek, hataları erken görebilmek amacı ile, makine parkımızdan yararlanarak çalışan ön modellerinin yapımında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

KALIP YAPIMI

Tasarım süreci ile üretim sürecini birbirine bağlayan bu süreç,ürünün gerçekleşmesinin ilk adımıdır, burada doğru, hızlı ve uzun soluklu kalıpların yapımı dikkat ve teknik bilgi gerektirmektedir.

Bu aşamada müşterilerimize modern  makine parkımız ve teknik alt yapımız ile hızlı, doğru, güvenilir ve uzun ömürlü, plastik enjeksiyon, sac metal kalıpları ve bunlara ait mastar ve aparatlarının  yapımı hizmeti vermekteyiz.

surecler-kalip-yapimi
surecler-uretim

ÜRETİM

Üretilen ürünün müşteri gözünde kalite algısının yüksek olması ürünün satılabilirliğini arttıran ve rakipler açısından öne geçmesini sağlayan en büyük etkenlerden biridir, bu da doğru malzeme ile teknolojisi yüksek üretimi gerektirmektedir.

Üretim konusunda 30 yıllık malzeme bilgisi ve Alman teknolojisi ile üretim yapan makine parkımız ve eğitimli personelimiz ile kalite algısı yüksek ürünler üreterek hizmet vermekteyiz.

İMREN PLASTİK - Plastik Enjeksiyon İmalatı ve Kalıp İmalatı.