İmren Plastik | HAKKIMIZDA
15284
page,page-id-15284,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

İmren Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1987 yılında kurulmuştur. Firmamız plastik enjeksiyon imalatı ve kalıp imalatı ana konuları ile müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Özellikle teknik mühendislik ürünlerinin imalatı konusunda kaliteli ürün üretiminin sadece Avrupa da değil aynı zamanda ülkemizde de yapılabileceğini göstererek ilk ihracatını 1995 yılında Almanya’ya yapmıştır.

 

Firmamız, plastik konusunda bilginin geleceğe yeterli aktarılması amacıyla üniversitelerde yeni yeni açılan plastik bölümü öğrencilerine staj imkanları sağlayarak teorik ve pratik anlamda gelişmelerine katkı sağlamaktadır.

 

İmren Plastik 2013 sonu itibarıyla İstanbul Mermerciler Sanayii Sitesi 18. Cadde No:11 Köseler 41455 Dilovası-Gebze KOCAELi adresinde 5000 metrekarelik bir alanda güçlü makine parkı, müşteri odaklılık ruhu içinde çalışan personeli ve Türkiye ve Dünya pazarında sürekli gelişmek esaslı zihniyeti ile faaliyetine devam etmektedir.

 

Dünya standartlarında kalite güvenceli üretim taahhüdümüzü ortaya koymak için, Türkiye ve uluslararası otoritelerden aldığımız kalite belgelerimiz:
TS EN ISO 9001:2008 / ISO 14001:2004 / OHSAS 18001:2007

İmren Plastik Fabrika
KALİTELİ ÜRÜN0%
ZAMANINDA TESLİM0%
SÜREKLİLİK0%

VİZYONUMUZ

Dünyanın önde gelen yüksek kaliteli plastik enjeksiyon ürün üreticilerinden biri olmak.

MİSYONUMUZ

  • Ürünlerimizin kalite kontrollerini en üst düzeyde yapmak.
  • Üretim ve satış faaliyetlerimizi çevreye duyarlı ve müşterilerimizin istekleri çerçevesinde sürdürmek.
  • İş süreçlerimizde çalışanlarımız arasında ekip ruhu ve işbirliği oluşturmak.
  • Ülke ekonomisine ve yaşam kalitesine katkıda bulunmak.

FABRİKAMIZDAN GÖRÜNTÜLER

İmren Plastik yeni fabrikamızın kısa videosu ile çalışma alanımız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

İMREN PLASTİK - Plastik Enjeksiyon İmalatı ve Kalıp İmalatı.