İmren Plastik | FAALİYET ALANLARIMIZ
16154
page,page-id-16154,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

FAALİYET ALANLARIMIZ

surecler-endustriyel-tasarim

BEYAZ EŞYA

Firmamız beyaz eşya sektöründe hizmet veren birçok yerli ve yabancı öncü firmaya, kalıp yapımı, tasarımı ve üretimi konusunda hizmet vermektedir. Özellikle beyaz eşyada kullanılan kontrol.düğmeleri,bunların bas çek mekanizmaları,kapı sapları ve plastik detayları ayrıca aspiratör  klips ve filtre mekanizmaları üretiminde.bunların kalıplarının yapımında faaliyet göstermektedir. Bu alanda birçok patent ve faydalı model belgesine sahip firmamız OEM ve ODM olarak üretim yapmaktadır.

OTOMOTİV

Otomotiv alanında geniş bir ürün yelpazesinde  faaliyet gösteren firmalara, kalıp yapımı ve üretim alanında hizmet vermekteyiz. Ayrıca kendimize ait olan FORCE OTOMOTİV şemsiyesi altında KİNG markası ile geniş bir ürün gamına sahip benzin filtreleri üretmekteyiz.

surecler-mekanik-tasarim
surecler-hizli-prototip

PROMOSYON VE ŞERİT YAZICI KARTUŞLARI

Birçok markanın nokta vuruşlu yazıcılarının sarf malzemesi olan,şeritli yazıcı kartuşlarını firmamız bünyesinde üretmekteyiz, bunun ile birlikte, bantlık, kalemlik, notluk gibi birçok promosyon ürününü de yine bünyemizde üretmekteyiz.

ELEKTRONİK VE ELEKTRİK

Elektrik ve elektronik konusunda  ciddi müşteri profiline sahip firmamız, bu alanda üretim yapan ve önde gelen birçok firmaya kalıp yapımı ve plastik parça üretimi konusunda hizmet vermektedir.

surecler-kalip-yapimi
surecler-uretim

MOBİLYA

Bu sektöre yeni giren firmamız yerli ve yabancı firmalara mobilya aksesuarı ve plastik kulp üretimi konusunda hizmet vermeye başlamıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız CLİCK markası ile bu alanda kendi bünyemizde kendi markamız ile üretim yapmayı planlamaktayız.

İMREN PLASTİK - Plastik Enjeksiyon İmalatı ve Kalıp İmalatı.